MÖBLER / Bord / Soffbord 10381111
*
nr 1038 1111
Soffbord
Teak, Jason, Danmark, längd: 131 cm, djup: 75 cm, höjd: 51 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 16 maj 2016
kl 19:16:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/5 19:00:59
1
500 kr
16/5 17:04:37
2
400 kr
16/5 17:04:37
1
450 kr (Budbetjänt)
16/5 17:04:51
2
500 kr
16/5 17:04:51
1
500 kr (Budbetjänt)
16/5 17:05:18
2
600 kr
16/5 18:36:04
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa jason norden skandinavien skandinavisk soffbord teak teakmöbler trä
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31
-
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:25
-
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43
*
Soffbord
Läs om budbetjänten
Läs mer om 50/60-tal
nr 1038 1111
Soffbord
Teak, Jason, Danmark, längd: 131 cm, djup: 75 cm, höjd: 51 cm
Utrop: | 800 kr |
---|---|
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 16 maj 2016 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/5 19:00:59 | 1 | 500 kr |
16/5 17:04:37 | 2 | 400 kr |
16/5 17:04:37 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
16/5 17:04:51 | 2 | 500 kr |
16/5 17:04:51 | 1 | 500 kr (Budbetjänt) |
16/5 17:05:18 | 2 | 600 kr |
16/5 18:36:04 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Tema
16 maj
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: bord danmark dansk danska danskt europa jason norden skandinavien skandinavisk soffbord teak teakmöbler trä
-
6111 Rökbord
Funkis, ett hyllplan, toppskiva med intarsia och g..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 19:31 -
6127 Soffbord
med klaffar, tre lådor i sarg, Engelsk stil, mahog..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:25 -
6206 Soffbord
metall / glasskiva. Bredd: 150 cm, djup: 90 cm, hö..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 20:15
-
5057 Soffbord
nutida, diameter: 78, höjd: 45 cm
Auktionen avslutas
nu på måndag
6 maj kl 18:43